binarne

Bitcoin Cash cena widzi byki w kierunku 242$

Cena Bitcoin Cash zmieniła się na byczą 22 czerwca i przekroczyła poziom 242 dolarów. Guapeva jest analitykiem TradingView, który uważa, że para BCHUSD tworzy wznoszący się trójkąt na wykresach.

1-dniowa analiza cen Bitcoin Cash (22 czerwca)
Bitcoin Cena gotówkowa 1 – 22 czerwca
Wykres cen gotówkowych Bitcoinów według Trading View

RelatedPosts
Bitcoin Cash cena do $229; następnie kanał równoległy opadający?
Cena Bitcoin Cash wraca do 233 dolarów: dumping cenowy następny?
Bitcoin Cena Bitcoin Cash nadal waha się w pobliżu $237: co dalej?
Bitcoin Cena Bitcoin Cash spoczywa powyżej $235

W dniu 22 czerwca, para BCHUSD odnotowała stopniowy wzrost na poziomie 242 dolarów. W momencie pisania, Bitcoin Cash handlował 242,14 dolara. Na dzień dzisiejszy, kryptokur waluta podana na poziomie

Wskaźnik względnej siły nabywczej (RSI) wzrósł do wysokiego poziomu 83,79 na początku 22 czerwca. Tak wysoka wartość wskaźnika RSI oznacza, że Bitcoin Cash został w tym czasie wykupiony.

Ruch cen Bitcoin Cash; kolejna tendencja wzrostowa?

Guapeva jest analitykiem TradingView, który zaznaczył rosnący trójkąt na wykresie dziennym pary BCHUSD. Zgodnie z tym pomysłem, kryptokur waluta będzie wykazywać trend wzrostowy w najbliższej przyszłości.

Wykres cen Bitcoin Cash w Trading View Cena Bitcoin Evolution Cash 2 – 22 czerwca

Na wykresach BCHUSD z 16 marca obserwowano powstawanie wzoru trójkąta wznoszącego. W dniu 22 czerwca analityk podkreślił, że kryptokur waluta może przeskoczyć w kierunku górnej granicy trójkąta wznoszącego się.

Analityk sugeruje, że nawet jeśli cena pozostaje w pobliżu dolnej części zmiany, kryptokur waluta nadal będzie wykazywać tendencję wzrostową w kierunku górnej granicy kanału. Jeśli ten pomysł się sprawdzi, to Bitcoin Cash powinien osiągnąć zysk w wysokości 14%.

Zastrzeżenie: Podane informacje nie są poradą handlową, ale informacyjną analizą ruchu cen. Cryptopolitan.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek inwestycje w oparciu o informacje podane na tej stronie.